Contactorgaan Rotaract Nederland (CRN)

Indien je informatie over onze organisatie wenst te ontvangen of in contact wilt komen met een specifieke club, vul dan het contactformulier in. Wij zullen dan zo snel mogelijke per e-mail bij je terug komen met een antwoord.

E-mail:

info@rotaract.nl

Bank:

NL42INGB0693987510

Kamer van Koophandel

De vereniging Contactorgaan Rotaract Nederland is ingeschreven in het handelsregister onder nummer 40536099.

Bestuursleden

 

 

Voorzitter

Joeri Loman

joeri.loman@rotaract.nl

Vice-voorzitter

André Bergsma

andre.bergsma@rotaract.nl

Penningmeester

Stefan Bom

stefan.bom@rotaract.nl

Secretaris

Sharon Selissen

sharon.selissen@rotaract.nl

Algemeen – PR

Fleur Dirks

fleur.dirks@rotaract.nl

Algemeen

Hanna Visser

hanna.visser@rotaract.nl

Algemeen -IT

Thomas Snel

Thomas.snel@rotaract.nl