Contactorgaan Rotaract Nederland (CRN)

Indien je informatie over onze organisatie wenst te ontvangen of in contact wilt komen met een specifieke club, vul dan het contactformulier in. Wij zullen dan zo snel mogelijke per e-mail bij je terug komen met een antwoord.

E-mail:

info@rotaract.nl

Bank:

IBAN: NL05BUNQ2034829891

BIC: BUNQNL2AXXX

Kamer van Koophandel

De vereniging Contactorgaan Rotaract Nederland is ingeschreven in het handelsregister onder nummer 40536099.


Bestuursleden

Voorzitter

District 1590

André Bergsma

Andre.Bergsma@rotaract.nl

IMG-20161224-WA0002

Vicevoorzitter

District 1560

Thomas Snel

Thomas.Snel@rotaract.nl

Secretaris

District 1600

Froukje Zandvliet

Froukje.Zandvliet@rotaract.nl

Ashwien

Penningmeester

District 1570

Ashwien Rampersad

Ashwien.Rampersad@Rotaract.nl

C:\Users\Thoma\Pictures\rotaract_patrickh_zw.jpg

Algemeen bestuurslid

District 1550

Patrick Hardeman

Patrick.Hardeman@rotaract.nl

Algemeen bestuurslid

District 1580

Stefan Bom

Stefan.bom@rotaract.nl