Contactorgaan Rotaract Nederland (CRN)

Indien je informatie over onze organisatie wenst te ontvangen of in contact wilt komen met een specifieke club, vul dan het contactformulier in. Wij zullen dan zo snel mogelijke per e-mail bij je terug komen met een antwoord.

E-mail:

info@rotaract.nl

Bank:

NL42INGB0693987510

Kamer van Koophandel

De vereniging Contactorgaan Rotaract Nederland is ingeschreven in het handelsregister onder nummer 40536099.

Bestuursleden

Voorzitter

Peter Tacken

peter.tacken@rotaract.nl

Vicevoorzitter

Léon Lijzenga

leon.lijzenga@rotaract.nl

Secretaris

Laura Verdegaal

laura.verdegaal@rotaract.nl

Penningmeester

Norbert Heimensen

norbert.heimensen@rotaract.nl

Algemeen – PR

Joeri Loman

joeri.loman@rotaract.nl

Algemeen – TCP

Roos Zeegers

roos.zeegers@rotaract.nl

Algemeen

John-Melle Bokhorst

john-melle.bokhorst@rotaract.nl